جزوه جلسات 5و6و7 روش تحقیق – دکتر قوچانی

در مورد گذاشتن جزوه چندبار دوستان از استاد سوال کردند که هر بار جوابشون،  تماس و پیگیری با پشتیبان فنی صبح بود…

درهرصورت بهتره نقد رو ول نکنیم و از جزوه هایی که برای این درس تو سایت گذاشتم استفاده کنیم و این اطمینان رو میدم که تمامی مباحث مطرح شده توسط استاد رو پوشش میده

امیدوارم به دردتون بخوره

جزوه جلسه پنجم

جلسه ششم

جلسه هفتم

 

درباره‌ی یکی از بین شما

دوستان عزیز، لطفا برای هر پست، نظر مرتبط با همون پست رو بذارید در غیر اینصورت از برگه "تماس با ما" ، "پرسش و پاسخ"و یا ایمیل"mit.sbu@gmail.com" استفاده کنید. مطمئناً نیازی به گفتن اینکه نظرات نباید توهین آمیز و بدون اسم باشند، نیست .پس از همتون بخاطر اینکه در خوب موندن و بروز بودن این وبلاگ کمک میکنید متشکریم.

20 دیدگاه در “جزوه جلسات 5و6و7 روش تحقیق – دکتر قوچانی

 1. بی نهایت از زحماتی که می کشید سپاسگزارم، امیدوارم این تلاشهایی که می کشید برای ما الگو قرار گیرد و بتوانیم بیشتر بهم کمک کنیم.
  طی تماس تلفنی که با مدیر فنی دانشگاه داشتم گفتند که جزوه آقای قوچانی بصورت دست نویس هست و تازه باید تایپ شود تا بتوانیم روی سایت بارگزاری کنیم، که عملا می شود بعد از ۲۰ مرداد ماه!!!
  که پیشنهاد دادم که اگر امکانش هست تا آماده شدن جزوه تایپی، همان دست نویس را یکی از ما از دانشگاه بگیرد و از طریق همین وبلاگ در اختیار سایر دوستان قرار دهد. که قرار شد با استاد تماس بگیرند و اگر ایشان تایید کردن همین کار را بکنیم.
  جزوه این درس بسیار مهم است. با توجه به اینکه در دو کلاس موجود مطالب ارائه شده توسط استاد احتمال دارد متفاوت باشد! که امیدوارم اینطور نباشد.

  1. بنظر من جزوه دو کلاس یکی است چون سر کلاس گاهی اوقات فکر میکردن که این مطالب را نگفتن ولی دوباره به ما درس میدادن و دقیقا همانهایی بود که جلسه پیش گفته بود در ضمن حتی مثالهایی که میزد استاد برای هردو کلاس یکی بود. میخواهم بگویم اگر اصرار کنیم یکباره یک جزوه عجیب غریب برامون آپلود میکنن که ۶۰۰ صفحه دارد ولی همینها که خانوم رجایی میگذارن جامع و خوبه. بنظرم دیگه پیگیری نکنیم بهتره
   ممنون

  2. @ع.م,
   مرسی آقای متین وفا از پیگیریهاتون…بینیم چی میشه… اگه جزوه بدن هم خوبه .اینطوری هم جزوه داریم هم خلاصه جزوه 🙂

 2. با سلام . تشکر می کنم از زحماتتان و وقتی که می گذارید . در ضمن مدیر فنی هم پیام داده جزوه تایپ شده استاد هم تا هفته بعد آماده شده و در دفتر ایشان قابل دریافت است . اینکه چرا روی سایت نمی گذارند و باید حضوری از ایشان گرفت عجیب است . باید ببینیم چه خوابی برامون دیده .

دیدگاهها بسته هستند.